UL. POZNAŃSKA 86; GNIEZNO

UL. POZNAŃSKA 235; INOWROCŁAW

TERAPIA TLENEM W LECZENIU DEPRESJI

Depresja to jedno z najpowszechniejszych zaburzeń psychicznych. Może występować w różnym nasileniu, dotyczy osób z każdej grupy wiekowej (nawet dzieci). Depresja to stan zaburzonego nastroju, który powoduje zmniejszenie naszej aktywności. Osoby zmagające się z tą chorobą tracą poczucie sensu i celowości działań.

Depresję leczy się farmakologicznie oraz poprzez psychoterapię. W leczeniu depresji również stosuje się szereg metod alternatywnych, takich jak choreoterapia czy leczenie poprzez naświetlanie. Od kilku lat trwają badania nas stosowaniem tlenoterapii hiperbarycznej u osób chorych na depresję. Procedura odnosi spore sukcesy w spowalnianiu i leczeniu innych chorób neurologicznych.

Depresja – tlenoterapia – komora normobaryczna

​Komora normobaryczna wspomaga osoby zmagające się z depresją. Oferowana tlenoterapia pozwala zmniejszać dolegliwości związane ze stanem obniżonego nastroju. Tlen ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego. Dostarczanie naszemu organizmowi potężnej dawki tlenu pod wysokim ciśnieniem poprawia nastrój, przyspiesza metabolizm komórek nerwowych, polepsza przepływ krwi do tkanek – w tym do mózgu. To dlatego możemy powiedzieć, że komora normobaryczna wspiera leczenie depresji.

SKORZYSTAJ JUŻ DZIŚ Z WEEKENDOWEJ PROMOCJI !!!

KARNETY – 10 %, OFERTA ZAKUPU OD DZIŚ DO NIEDZIELI.
WAŻNOŚĆ KARNETÓW DO 3 -MCY !!!

UWAGA!!! PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI.